:)

:)

poniedziałek, 13 października 2014

Baltimore and DC

Obiecałam, że napiszę coś o moich małych - baaardzo małych podróżach :)
Niestety moje podróże ograniczają się tylko do DC i Baltimore... niestety...
Zakochałam się w Waszyngtonie i sama nie wiem dla czego. Jest po prostu przepiękny. Zależy to też chyba od towarzystwa.
Ostatnio miałam wolny weekend i wprosiłam się na wyjazd dziewczyn. Pojechałyśmy w osób, 4 niemki i JA ! Czasami dziewczyny się zapominały ale poza tym było cudownie. Przed wyjazdem było chłodno a gdy dotarłyśmy na miejsce okazało się, że jest jakieś 40 stopni... 40 stopni ? co to dla nas ! kawa mrożona w rękę i idziemy zwiedzać !

Z naszym szczęściem zaczepili nas ludzie tłumacząc, że biorą udział w jakiś zawodach czy czymś takim i ich zadaniem jest zaśpiewać kolędę z 2 osób i musi być to nagrane.. Decyzje podjęłyśmy w 5 sekund i po chwili pod Białym Domem w środku lata śpiewałyśmy Jingle Bells ! Ludzie wokół patrzyli na nas jak na wariatów no ale trudno ! 
Jeżeli chodzi o DC to uwielbiam to miasto.. Zawsze spotykam tu sympatycznych ludzi i na tylu turystów ilu się tu kręci to miasto jest strasznie czyste ! <3

Baltimore....jakoś nie zachwyciło mnie ono.. Jest piękne nocą ale to chyba jak każde miasto. 
Przyjechałam tutaj z rodzinką na Crab Fest :D Pierwszy raz jadłam Craby..zdecydowanie nie jestem ich fanką :)  


 Następnego dnia miałam moje comiesięczne spotkanie z innymi Au Pair. Tym razem był to  Baseball ! Czy było fajnie ? Oczywiście ! Pomijając fakt, że nie znam zasad i nie wiedziałam o co chodzi.. ale po co to komu ! Atmosfera na stadionie była genialna !Baseball zaliczony teraz jeszcze tylko Football i Hokej !

Pooozdrawiam 
Julia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz