:)

:)

środa, 6 sierpnia 2014

szkolenie CC

Jestem już w Stanach ! Doleciałam i oczywiście nie miałam czasu napisać nic. Poprawiam się  ! Zacznę od szkolenia i postaram się być na bieżąco ze wszystkim.

Od agencji dostałam wiadomość, że wraz ze mną leci 5 dziewczyn. Umówiłyśmy się na lotnisku i po 5 minutach wiedziałam że nie zamieniłabym ich na nikogo innego ! Nie wiedziałam że przez tych parę dni w szkole można się aż tak ze sobą zżyć.
W Warszawie wsiadłyśmy do samolotu i po 2h byłyśmy w Londynie. Miałyśmy 1,5h na przesiadkę. Spokooojnie to mnóstwo czasu..  JAAASNE ! Leciałyśmy z tego samego terminala więc jaki problem. Nie wiedziałyśmy, że czeka nas przejście przez bramki i sprawdzanie bagażu podręcznego. Trwało to wieczność i biegiem ruszyłyśmy do naszych bramek (oczywiście były na samym końcu). Ale udało się :)

W Nowym Jorku czekał na nas samochód i my wraz z Niemką udałyśmy się do Trainig School. Jechałyśmy jakąś godzinkę.
Szybki przydział pokoi, spotkanie organizacyjne i do łózek bo na 7 śniadanie i zaajęcia...

Zajęcia były śmieszne. Czasami potrzebne a czasami śmieszne. Po 3 dniach przyszła pora na wyjazd do NY. Dostałam wycieczkę od rodzinki w prezencie.
Czy było warto ? Nie wiem. Dla mnie był to niesamowity czas żeby spędzić czas z dziewczynami i pośmiać się po 3 dłuuugich dniach.Jeżeli chodzi o rodzinkę....  napiszę później ! :)

1 komentarz: